#python #django…

#python #django #programowanie

Mirki, wrzucam do oceny githubowe portfolio level junior. Dajcie znać co sądzicie i czy w miarę to wygląda. Będę wdzięczny za każdą opinię od bardziej doświadczonych devów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GitHub tu bezpośredni link, a poniżej opisze krótko te projekty które tam są.

—– UFC Roster – kod – demo

Strona z zawodnikami MMA, a dokładniej organizacji UFC. Jak użytkownik zostawi maila, to będzie dostawał powiadomienia o nowych walkach i wynikach. Wyszukiwanie informacji jest automatyczne, ale na razie tylko z jednego źródła. Niedawno to wrzuciłem więc dopiero powoli dodaję zawodników. Podstawowa funkcjonalność już jest, ale planuje jeszcze pododawać parę rzeczy.

Zrobione przy pomocy: Django, Django REST Framework, Celery, jest zapięte Sentry, do maili używam Mailguna

Wołam jeszcze tagi: #ufc #mma jakbyście mieli jakieś pomysły albo propozycje co byście chcieli zobaczyć na tej stronie to będę wdzięczny

—– RShop – kod – demo

Tutaj taki super prosty sklep, zrobiony głównie po to by ogarnąć trochę Angulara. Backend w Django REST Framework.

—– Eventful – kod – demo

Strona z wydarzeniami. Zwykły CRUD z mapami, kalendarzem i możliwością zapraszania do znajomych itd.. Ktoś chyba kiedyś dostał podobne zadanie rekrutacyjne to sobie przy okazji zrobiłem.

—– Taktyk – kod – instrukcja

Kiedyś już to wrzucałem w tym wpisie . Jest to skrypt do pobierania między innymi ulubionych wpisów z Wykopu. Po wykonaniu skryptu tworzy się plik .html i w nim można sobie przeglądać wpisy, filtrując po tagach itd.
—–

Wszystkie te dema są postawione na VPSie przy pomocy Dockera. W projektach są podstawowe pliki konfiguracyjne, więc jak ktoś zaczyna ogarniać Dockera to możecie sobie podejrzeć jak to wygląda. Nie wszędzie są testy i nie ma raczej komentarzy w kodzie także nie bijcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to by było na tyle. Jakbyście znali albo sami tworzyli jakieś fajne ciekawe pythonowo/djangowe projekty opensource albo chcieli coś zbudować to dajcie znać bo bym się chętnie w coś zaangażował.

wołam jeszcze @zarev: @andrzej_krawczyk: @krzysiek_pl: