Mamy środę, więc czas na wpis…

Mamy środę, więc czas na wpis drugi z #piwnicamagnusa
Miniony tydzień był dość ciężki, ze względu na sporą ilość obowiązków związanych z #studbaza, jednak pewien progres w celach jest. No prawie.Cele Osobiste:
Tak jak pisałem w poprzednim wpisie byłem umówiony z #rozowypasek z #tinder, Wszystko wydawało się cacy, rozmowa była okej, trochę taka szara myszka, różowy 8/10 w wykopowej skali według zdjęć, więc zaproponowałem kawę, umówiliśmy się w jednej z większych galerii, czekam w wyznaczonym miejscu i nagle podbija do mnie jakaś różowa i mówi, że byliśmy umówieni, wyobraźcie sobie mój szok, gdy okazuje się, że wspomniane 8/10 to w rzeczywistości 3/10, które ma dodatkowe +50 do wagi i kompletnie inną twarz. Grzecznie jej powiedziałem, że mnie oszukała, i że to spotkanie nie ma sensu. Odwróciłem się i wróciłem do mojej #piwnica.
Także, poszukiwania odpowiedniej kandydatki do #zwiazki dalej trwają, zobaczymy co przyniosą kolejne tygodnie.
Postanowiłem dodać do tego punktu, kolejne cele osobiste takie jak: Codzienne wstawanie o 6, Czytanie minimum 1 książki miesięcznie oraz codzienne planowanie z organizacją czasu. Szerzej te cele i ich realizację opiszę w kolejnym wpisie. Cele Biznesowe:
Jako aspirujący #programista15k, przykładam sporo pracy do nauki #swift. W tym tygodniu przerobiłem kilka lekcji i opłaciłem licencje developera #apple. Mam już kilka pomysłów na aplikację, przetestowałem je już w planerze słów kluczowych AdWords, zbadałem rynek i już wiem mniej więcej za co się zabrać. Nisza znaleziona. Teraz kolejnym krokiem, będzie zaprojektowanie interfejsu użytkownika, zbliżają się święta, więc będę mieć na to więcej czasu. Cele Finansowe:
Tu bez zmian. Aktualnie nie zarabiam w sposób taki jaki bym chciał. Na ten moment ponoszę jedynie koszty związane z rozwojem umiejętności #programowanieDo usłyszenia w kolejnym wpisie za tydzień w środę!
+ coś na poprawę humoru w ten szary dzień
#biznes #firma #ios #logikarozowychpaskow