Cześć. Mam na imie Paweł….

Cześć.
Mam na imie Paweł. Potrzebuję waszej pomocy w głosowaniu public voting.
Wziąłem udział w konkursie „NVIDIA® Jetson™ Developer Challenge” i stworzyłem urządzenie do zbierania statystyki gatunków ptaków odwiedzających mój karmnik w ogrodzie (prywatnie, poza godzinami pracy). Nazwałem je Ai-Nimals. Oprogramowanie napisane w pythonie zawiera dwie sztuczne sieci neuronowe. Sieć klasyfikująca gatunki została w pełni wytrenowana przeze mnie. Jest to VGG16, trenowana na GTX1060. Do lokalizacji ptaka na obrazie użyłem wcześniej wytrenowanej architektury MobileNetSSd.
Projekt jest w fazie public voting. Zajmuję 8 miejsce i mam 92 głosy i to w zasadzie nie zmienia się od 2 dni. Moi znajomi, rodzina i inni zagłosowali, możliwości mi się skończyły. A do czołówki brakuje… ponad 300 głosów. Potrzebuje kilkaset waszych klików :P. Nagrodą jest wyjazd do USA na Nvidia GTC2018 w marcu, szkolenie z dziedziny AI organizowane przez Nvidię i oczywiście Titan X (który zastąpi mojego GTX’a). I co najważniejsze jedzie tylko jeden projekt wyłoniony z fazy public voting.https://challengerocket.com/pawel_rolbiecki/Ai-Nimals-b12538.html
Jeżeli projekt wam się podoba, to proszę o głos. By go oddać, należy się zalogować przy pomocy konta Goole lub Facebooka, a następnie wejść w link powyżej i na dole strony dokonać głosowania :).
Dzięki za pomoc!
Paweł
#programowanie, #sztucznainteligencja, #ai,
Ps. I w końcu po 4 latach zarejestrowałem sie na wykopie.